| Product Description | HP LaserJet M3035 MFP - multifunction ( printer / copier / scanner ) ( B/W ) |
| Device Type | Printer / copier / scanner |
| Copier Type | Digital |
| Dimensions (WxDxH) | 16.8 in x 19.1 in x 20.9 in |
| Weight | 60.8 lbs |
| Localization | English, French |
| Printing Technology | Laser ( monochrome ) |
| Monthly Duty Cycle (max) | 75000 impressions |
| Max Copying Speed | Up to 35 ppm |
| Max Copying Resolution | Up to 600 x 600 dpi |
| Max Printing Speed | Up to 35 ppm |
| Max Printing Resolution | Up to 1200 x 1200 dpi |
| Scanning | 600 x 600 dpi |
| Original Size | 3 in x 5 in (min) - 8.5 in x 11.7 in (max) |
| Original Type | Sheets |
| Document Feeder Capacity | 50 sheets |
| Media Size | Legal (8.5 in x 14 in) (max) |
| Media Type | Transparencies, envelopes, plain paper, cards, labels, recycled paper |
| Standard Media Capacity | 600 sheets
Product Details
Product Identifiers:
Brand: Hp •
Part #: CC476A#BCC • UPC: 883585038466 • Category: Cleaning & Repair Kits
Hp CC476A#BCC LASERJET M3035 MULTIFUNCTION PRINTER KIT INSTALLATION Reviews for Hp CC476A#BCCMore Hp Cleaning & Repair KitsHp M10377-001 Z2 Mini Workstation 28mm Gpu Cooler Fan ReplacementMFG. Part: M10377-001SKU: NUVTMKHU2E $14.96 Hp 2201-64761-001 Polycom Cx5500 Conference Codec With Power CordMFG. Part: 2201-64761-001SKU: CQ6KAP7Y1Q $17.19 $1,896.15
|