SKU: OQM685UBV5 |  Mfg. Part: ADL170NDC3A  |
 1 Reviews
 |     Share Make an offer
Lenovo ADL170NDC3A AC ADAPTER CHARGER
Special Order
Ships in 1-2 weeks
Condition: New
AUTHORIZED
Free Shipping for this Item
Product Overview
POWER ADAPTER 20V 8.5A 170W