SKU: FQ5XE3BMF8 |  Mfg. Part: TI-S48048  | UPC: 710931161441  |
 1 Reviews
 |     Share Make an offer
Trendnet TI-S48048 480W, 48 56V DC, 10A AC TO DC DIN-RAIL POWER SUPPLY WITH PFC FUNCTION
5 Available
Condition: New
Free Shipping for this Item
Product Overview
480W, 48V DC, 10A AC to DC DIN-Rail Power Supply with PFC Function. Industrial power supply with integrated DIN-rail mount
Product Details
  • Manufacturer:
  • Model Number:
  • ASIN:
  • UPC:
  • Condition:
  • Weight:
  • Dimensions:
  • Updated:
  • Added:
  • TAA Compliant:
  • Country of Origin:
  • TRENDNET
  • TI-S48048
  • B07KZBV27B
  • New
  • 3.5 lbs
  • 7 X 5 X 6
  • May 10, 2026
  • Jun 20, 2020
  • Yes
  • TW